VNW_Online

دکمه Online در برنامه VNW
vnw_online

vnw_online

در زمان فعال بودن این دکمه اطلاعات علاوه بر داده های روی سیستم کاربر، از طریق اینترنت نیز جستجو شده و به کاربر نمایش داده می شود. سبز بودن این دکمه نمایانگر فعال بودن این حالت است و در زمانی که این دکمه خاکستری رنگ باشد ارتباط شما با سرور قطع خواهد بود.

یکی از مزایای این روش، جستجوی ایرادات احتمالی برنامه بر اساس اطلاعات سرور خواهد  بود و برنامه با مشاهده مشکلات، آنها را بصورت خودکار برطرف خواهد کرد. مسلما این حالت محاسبه از حالت آفلاین آهسته تر خواهد بود.

در حالت آنلاین، کاربر تمامی منو ها و زیر منوهای موجود را مشاهده می کند؛ حتی منوهایی که در سیستم خود موجود ندارد. برنامه در زمان باز شدن بصورت خودکار سعی در برقراری ارتباط با سرور می کند ولی در صورت عدم ارتباط، حالت آفلاین فعال می شود. در زمانی که با زدن دکمه آنلاین، دکمه آفلاین سبز شد باید متوجه شوید که ارتباط شما با اینترنت قطع بوده و یا بسیار کند است.

دکمه Offline در برنامه VNW
VNW_Offline

VNW_Offline

با زدن این دکمه اطلاعات تنها از هارد شما لود می شود و ارتباط با سرور قطع خواهد شد. در این حالت احتمال تمامی منو ها و زیر منو ها نمایش داده نخواهد شد و تنها منوهای موجود بر روی هارد کاربر نمایش داده می شوند. همچنین در حالت آفلاین احتمال دارد منوهای جدیدی که توسط خود کاربر خلق شده اند نیز نمایش داده شود.

این حالت نمایش با توجه به عدم نیاز به اتصال اینترنتی از حالت Online سریعتر خواهد بود.

در زمان Minimize کردن برنامه دکمه های آنلاین و آفلاین با اندازه کوچک تر و مطابق شکل زیر نمایش داده می شوند:

VNW_Minimized

VNW_Minimized

 
Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *