VNW_Offline

VNW_Hard

VNW_Hard

دکمه Refresh در برنامه VNW

vnw_help_5

این دکمه کل اطلاعات رده حاضر را مجدد محاسبه و در پانل زیرین خود نمایش می دهد. در زمان هایی که کاربر بصورت دستی در حال تغییر اطلاعات برنامه است این دکمه سود مند است در سایر موارد مانند دانلود اطلاعات برنامه بصورت خودکار از این دکمه استفاده می کند.

دکمه Maximize و Minimize در برنامه VNW

vnw_help_7

این دکمه دیالوگ اصلی برنامه را کوچک کرده و همچنین برنامه را بصورت TopMost تغییر می دهد به این معنی که پنجره برنامه بالای تمامی دیالوگ ها قرار گرفته و در زمان استفاده از سایر نرم افزارها، برنامه VNW نیز نمایش داده می شود. این حالت به کاربر کمک می کند به راحتی مدلها، بافت ها و …. خود را به سایر برنامه ها Drag & Drop کند.

در زمانی که قبلا با استفاده از این دکمه دیالوگ برنامه را کوچک کرده باشید، با کلیک مجدد بر روی آن دیالوگ برنامه بزرگ خواهد شد.

دکمه های حرکت در منوها

vnw_help_8

این دکمه ها به کاربر کمک می کند بدون باز کردن مجدد منوها، در منو ها حرکت کند. به عنوان مثال در زمانی که کاربر رده Chair 1 را باز کرده است، بدون نیاز به بازکردن رده Chair 2 از طریق منوها، به این رده منتقل شود.

دکمه جستجوی بافت ها در برنامه VNW

vnw_help_9

این دکمه بسیار سودمند، در تمامی آبجکت ها و یا متریال های دانلود شده جستجو کرده و در صورتی که بافت مورد نظر در آن مدل یا متریال بر روی سیستم شما موجود نباشد، اقدام به دانلود آن بافت خواهد کرد. توجه داشته باشید که در مدل های از قبل دانلود شده هم این دکمه موجود است که تنها در آن مدل جستجو انجام می شود نه کل مدل های رده حاضر.

توجه: این دکمه در حالت آنلاین کار می کند و در صورت عدم وجود ارتباط اینترنتی نتیجه ای حاصل نخواهد شد.

فیلد جستجو بر اساس شماره 

vnw_help_10

این فیلد به شما امکان جستجوی سریع بر اساس شماره را می دهد. برای مثال در صورتی که شما همیشه از مدل شماره 55 استفاده می کنید می توانید شماره 55 را در فیل یادداشت کنید تا برنامه اسکرول را تنظیم کند تا شما این شماره را به سرعت مشاهده کنید.

فیلد نمایش رده انتخابی و تعداد آیتم های موجود

vnw_help_6

در این قسمت شما می توانید مشاهده کنید چه رده ای را انتخاب کرده اید و تعداد آیتم های موجود در این رده چه تعداد می باشند. برای مثال در تصویر بالا تعداد آیتم های یافت شده 0 عدد و رده انتخاب شده متریال Food2  می باشد.

 
Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *